99% zadowolonych klientów

O nas


OutletSofa.pl należy do międzynarodowej Grupy IMS, lidera w branży meblarskiej na rynkach europejskich. Grupa IMS projektuje, produkuje i sprzedaje meble tapicerowane i drewniane w prawie wszystkich segmentach rynku meblarskiego.

Sprzedajemy nasze meble w Polsce i na rynkach zagranicznych. W procesie produkcji i dystrybucji pojawiają się meble które nie mogą być oferowane w standardowych kanałach sprzedaży. W tym sklepie oferujemy Wam piękne meble w 3 kategoriach jakości :

Kategoria A- meble pochodzące z modelarni, w bardzo dobrej jakości, bez śladów użytkowania, meble z serii wdrożeniowych, meble nie odebrane przez zamawiającego, wycofane modele. Wszystkie meble z kategorii A posiadają 2 letnią gwarancję producenta

Kategoria B- meble pochodzące z naszych wystaw targowych oraz z wystaw naszych salonów firmowych. Są to meble dobrej jakości z małymi wadami pokazanymi na zdjęciach produktów, które szczegółowo opisujemy. Meble z tej kategorii posiadają 2 letnią gwarancję, z wyłączeniem opisanych wad

Kategoria C – to meble z ekspozycji sklepowych, zwrócone przez zamawiającego. Na meble w tej kategorii producent nie udziela gwarancji.